Hakkımızda

Web sitemiz kullanıcılarına ücretsiz ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen, 2023 yılında faaliyete geçen bir İnternet sitesidir. Sitemizde yer alan tüm dosyalar bağımsız sunucularda barınmakla birlikte kendi sunucularımızda kesinlikle dosya barındırmamaktayız.

Web sitemizin tek gelir kaynağı link kısaltma servisleridir. Her ay Up/Down sunucularına ve Drive gibi hesaplara ücret ödediğimiz için bu masrafı çıkarmak ve emeğimizin karşılığını kısmen de olsa alabilmek adına link kısaltma servisleriyle çalışmaktayız.

Sitemize sürekli olarak yorumlar geliyor ve elimizden geldiğince bu yorumlara cevap vermeye çalışıyoruz. Eğer yorumlarda “Teşekkür” eden birisi varsa demek ki paylaştığımız yazılım çalışıyordur. Sizin kurulumu gerçekleştirememeniz dosyanın çalışmadığı anlamına gelmemektedir. İlgili programı veya oyunu çalıştıramamanız durumunda yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Birçok indirme hizmeti veren site Turbobit gibi ücretli upload sitelerine dosyalarını yüklerken biz Drive, Yandisk ve Dosya.tc gibi ücretsiz hizmetlere upload yapmaktayız. Bu hesapların her birine her ay para ödediğimizi de hatırlatmak isteriz. Linkler zamanla kırılabiliyor, bu noktada bize bildirim gelmeden müdahale etmemiz oldukça zor. Drive veya Mega gibi platformlar hak ihlali sebebiyle dosyayı silebiliyor, bu noktada ilgili dosyayı farklı platforma atmaya çalışıyoruz. Yakın zamanda her linkimizin en az 1 adet yedeği daha olacaktır, bu konudaki çalışmalarımız sürüyor.