Telif Hakkı

H4rd.NET, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemizden indirilen oyun veya uygulamalar üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamaktayız. Uygulama ve oyun izinleri üzerinde herhangi bir düzenleme yapmadığımız için de bilgisayarınızda oluşabilecek olan sorunlardan h4rd.net sorumlu tutulamaz.

H4rd.net olarak indirilen dosyaları kendi sunucularımızda barındırmıyoruz. Yine de telif hakkı içeren bir içerik söz konusu ise lütfen aşağıdaki e-posta adresinden lütfen bizlere iletin.

[email protected]

Telif ve Gizlilik Hakları

H4rd olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyoruz. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. İçeriğin kaldırılmasını istiyorsanız aşağıdaki mail adresine mail atmanız yeterlidir.

İletişim: iletisim [@] h4rd.net

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to iletisim [@] h4rd.net content will be removed within 24 hours.